Thenia e dites ?

Faqja 31 e 34 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga CLICHE' prej Thu Sep 05, 2013 7:01 pm

''Ndonjehere ajo cka ndodh brenda pak ditesh, ose edhe ne nje dite te vetme, mund te ndryshoj rrjedhen e nje jete te tere. "

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga TIRONCI prej Thu Sep 05, 2013 7:04 pm

ketu as qyqet nuk kendojne me do vras veten 
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga CLICHE' prej Thu Sep 05, 2013 7:05 pm

Thash se ishe nis per mbar ri druq se shkove prapa tash ?/ :) :)

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga TIRONCI prej Thu Sep 05, 2013 7:09 pm

e kap e kap
kemi vite qe digjemi dhe e fillojm nga e para
asnjehere nuk eshte vone per tu ringrit perseri nga hici :) 
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga CLICHE' prej Thu Sep 05, 2013 7:10 pm

Bravo, me pelqen pozitiviteti dhe kembengulja gezuar gezuar 

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga TIRONCI prej Thu Sep 05, 2013 7:11 pm

po sme behet te nisem serisht vetem turp 
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Thu Sep 05, 2013 7:34 pm

Pervec familhes askush te miren sta do !
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga CLICHE' prej Thu Sep 05, 2013 7:36 pm

TIRONCI shkruajti:po sme behet te nisem serisht vetem turp 
Pse ri prap ngele vetem, ku te iku qyqja?? affraid affraid affraid 

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga TIRONCI prej Thu Sep 05, 2013 7:37 pm

CLICHE' shkruajti:
TIRONCI shkruajti:po sme behet te nisem serisht vetem turp 
Pse ri prap ngele vetem, ku te iku qyqja?? affraid affraid affraid 
nuk pranon me ardh ne u.s.a
eshte larg thote turp 
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga CLICHE' prej Thu Sep 05, 2013 7:38 pm

Shih shih kan fillu me i ba naze USA-s atje ee?? 22 22 

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga TIRONCI prej Thu Sep 05, 2013 7:41 pm

CLICHE' shkruajti:Shih shih kan fillu me i ba naze USA-s atje ee?? 22 22 
e pra
pordha modhe gris breket e veta turp 
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga CLICHE' prej Thu Sep 05, 2013 7:43 pm

Hahahahaha Shqiperi Shqiperi kush te futi me krye n'hi :) :)

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga TIRONCI prej Thu Sep 05, 2013 7:44 pm

e ka fut ,sali berisha
na nxorri syt me ato dy gishta
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga CLICHE' prej Thu Sep 05, 2013 8:04 pm

Sa here mendoj qe jam e pafat ..Kujtohem me vone qe ka njerez akoma me fat me te trishtueshem se i imi..Ja pershembull e dashura e ish-it tim . (sorry) lol! lol! 

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 05, 2013 9:08 pm

Po te degjonim cfare thojne te tjeret ne mungesen tone per ne nuk do egzistonin kurr dy miq

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga xhoni_bravo prej Tue Sep 10, 2013 11:39 am

Mos harroni asnjiher librin e famshem hahahah
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga CLICHE' prej Tue Sep 10, 2013 7:44 pm

- " Po ku i pate mendet te keqen nena?! Kush ta beri ate nuse kaq te shemtuar ? Uaaaahhhh, mjere kjo bote."
-" Mami mos i shaj . Jan te lezetshem si njeri-tjetri, edhe pse ai ēuni ia kalon nje ēik asaj goces por me siguri ajo duhet te kete dicka qe ai ka vleresuar, mos paragjyko kot e me kot."
-" Moj ti , ta kam bere une koken ty! Un them c'te dua dhe s'do me ndalosh ti te flas ! Gojen per te folur e kam ! ..Te keqen e dashurise , guxo ti te me sjellesh ne shtepi nje ēun te shemtuar, pa shkolle , pa pune dhe pa nje familje te denje te mohoj si vajze! More vesh moj?! ..Meqenese po flisnim per keto te dy po e them edhe nje fjale te fundit :- Biro, kush ka dhembet nuk ka buke dhe kush ka buken nuk ka dhembet.."

Hahaha kto mamat te shkrijne fare...edhe pse asnjeher nk ju plotesohen deshirat te shkretave.. Merzitur Per te mos thene "kurre" sepse me gjithe ato kritere, thjesht nuk ekziston ai djali, ja si puna ktij lart p.sh qe ka me shumice 22 22 gaga gaga gaga gaga 

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga xhoni_bravo prej Tue Sep 10, 2013 7:51 pm

CLICHE' shkruajti:- " Po ku i pate mendet te keqen nena?! Kush ta beri ate nuse kaq te shemtuar ? Uaaaahhhh, mjere kjo bote."
-" Mami mos i shaj . Jan te lezetshem si njeri-tjetri, edhe pse ai ēuni ia kalon nje ēik asaj goces por me siguri ajo duhet te kete dicka qe ai ka vleresuar, mos paragjyko kot e me kot."
-" Moj ti , ta kam bere une koken ty! Un them c'te dua dhe s'do me ndalosh ti te flas ! Gojen per te folur e kam ! ..Te keqen e dashurise , guxo ti te me sjellesh ne shtepi nje ēun te shemtuar, pa shkolle , pa pune dhe pa nje familje te denje te mohoj si vajze! More vesh moj?! ..Meqenese po flisnim per keto te dy po e them edhe nje fjale te fundit :- Biro, kush ka dhembet nuk ka buke dhe kush ka buken nuk ka dhembet.."

Hahaha kto mamat te shkrijne fare...edhe pse asnjeher nk ju plotesohen deshirat te shkretave.. Merzitur Per te mos thene "kurre" sepse me gjithe ato kritere, thjesht nuk ekziston ai djali, ja si puna ktij lart p.sh qe ka me shumice 22 22 gaga gaga gaga gaga 
clishe une sjam koleksionst lekurash te pakten:gaga: gaga gaga 
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga CLICHE' prej Tue Sep 10, 2013 8:04 pm

Ktu eshte p/b se je asgje, s'ke te pakten dicka qe te personifikon, ca do qofte ajo gje gaga gaga gaga gaga gaga 

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga xhoni_bravo prej Tue Sep 10, 2013 8:08 pm

ok moj kasape shkodres no mor xhan:gaga: 
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga CLICHE' prej Tue Sep 10, 2013 8:47 pm

Plas plas plas si geshtenja 22 :) :) 

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga xhoni_bravo prej Tue Sep 10, 2013 10:58 pm

ujku qimen e nderron po kamasutren se harron:gaga: gaga gaga 
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga EA prej Sat Sep 14, 2013 2:34 pm

e di se gjithcka ndodh per nje arsye, por ndonjehere do doja te dija kush ishte arsyeja
EA
EA
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1392
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 25/08/2013
Falenderimet Falenderimet : 9

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga CLICHE' prej Sat Sep 14, 2013 2:38 pm

Nga te gjitha bukurite perreth teje,zgjedh mua...sepse mund te te dhuroj,jo vetem bukurine e jashtme,por mbi te gjitha ate te shpirtit te mire dhe sigurisht ate te sensacioneve te embla...

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga lemshja prej Sat Sep 14, 2013 8:13 pm

Vajzen per nje qast mund ta fitosh , por edhe mund ta humbesh... ka thene daja ramiz :) 
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 31 e 34 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi