Thenia e dites ?

Faqja 2 e 34 Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next

Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Hera prej Tue Oct 05, 2010 8:41 pm

Mona shkruajti:
Hera shkruajti:Jetoj per ty,dhe vdes per ty.
Quhet vetmohim me bazė Dashurinė, nėse dikush do mė thoshte kėtė gjė do ndjehesha me njė pėrgjegjėsi shum tė madhe

quhet dashuri e vertete nese nje njeri do ishte ne gjendje ti bente kto dyja ,cprove tjeter me e madhe do te ishte se ai /ajo te do,ndersa per mua perkundrazi nuk do te ishte pergjegjesi.
Hera
Hera
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 28/01/1956
Numri i postimeve Numri i postimeve : 7239
Vendndodhja Vendndodhja : Pristina,Republic of Kosovo
Hobi Hobi : Piktura,shetitjet
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/01/2010
Falenderimet Falenderimet : 10

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Mona prej Tue Oct 05, 2010 8:49 pm

E quajta pėrgjegjėsi sepse, njė pėrson i tillė ėshtė gati tė flijohet pėr mua, dhe njė gabim ose keqkuptim i vogėl, mund tė ēoj nė rezultate dramatike
Po tė kujtosh, tragjedin e Shekspirit, ishte mungesa e informacionit nga ana e Romeos qė arriti nė vetflijim dhe vazhdimi nga Zhuljeta
Romeo nuk arriti tė lexoj letrėn sqaruese, dhe rezultati ishte dramatik
Mona
Mona
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/01/1974
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2777
Vendndodhja Vendndodhja : Tiranė
Hobi Hobi : faqet e ndryshme tė internetit
Humor Humor : eee mundohem tė jem githmon me humor
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/07/2010
Falenderimet Falenderimet : 57

http://wwwka2010.webs.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Mona prej Tue Oct 05, 2010 8:55 pm

ali zhybeli shkruajti:rron bleta ne maj te malit,rron dhe miza ne b...th te kalit


Fluturon shqiponja dhe ngre folen nė majėn e malit
Fluturon dhe miza dhe ngre folenė nėn b***ėn e kalit (bishtin)
Si pėr ēudin tonė nė shqipėrin time
Tė dyja kėto quhen FLUTURIME,,,,,,,,,,,Arben Duka
Mona
Mona
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/01/1974
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2777
Vendndodhja Vendndodhja : Tiranė
Hobi Hobi : faqet e ndryshme tė internetit
Humor Humor : eee mundohem tė jem githmon me humor
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/07/2010
Falenderimet Falenderimet : 57

http://wwwka2010.webs.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Morena prej Wed Oct 06, 2010 8:45 pm

Dikush pret shiun per te mos qare vetem....

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Wed Oct 06, 2010 8:53 pm

Frika nga vuajtja eshte me e keqe se vuajtja ne vetvete.
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga taku prej Wed Oct 06, 2010 9:02 pm

fjal e mir sheron dhe te semurin
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Engjelli Shqiptare prej Wed Oct 06, 2010 9:10 pm

SA KEQ
Engjelli Shqiptare
Engjelli Shqiptare
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 26/09/1992
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4056
Vendndodhja Vendndodhja : ITALI
Hobi Hobi : MUSIKA,PISHINA,GIRO
Humor Humor : ALOOOOOOOOOOOOOOOO MARMROMA
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 06/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 132

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Mona prej Wed Oct 06, 2010 9:10 pm

ali zhybeli shkruajti:fjal e mir sheron dhe te semurin
Po Sidėn a e shėron ???
Mona
Mona
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/01/1974
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2777
Vendndodhja Vendndodhja : Tiranė
Hobi Hobi : faqet e ndryshme tė internetit
Humor Humor : eee mundohem tė jem githmon me humor
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/07/2010
Falenderimet Falenderimet : 57

http://wwwka2010.webs.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga ujku prej Wed Oct 06, 2010 9:12 pm

1 martohet 100 terbohen i nevrikosur
ujku
ujku
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 81
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 06/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Wed Oct 06, 2010 9:13 pm

ujku shkruajti:1 martohet 100 terbohen i nevrikosur

Kush u martua? :roll:
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Mona prej Wed Oct 06, 2010 9:16 pm

ujku shkruajti:1 martohet 100 terbohen i nevrikosur
do preferoja tė isha te kėta qė tėrbohen
Mona
Mona
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/01/1974
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2777
Vendndodhja Vendndodhja : Tiranė
Hobi Hobi : faqet e ndryshme tė internetit
Humor Humor : eee mundohem tė jem githmon me humor
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/07/2010
Falenderimet Falenderimet : 57

http://wwwka2010.webs.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga ujku prej Wed Oct 06, 2010 9:17 pm

Mona shkruajti:
ujku shkruajti:1 martohet 100 terbohen i nevrikosur
do preferoja tė isha te kėta qė tėrbohen
pse te ato qe martohen mona?
ujku
ujku
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 81
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 06/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tzio prej Wed Oct 06, 2010 9:18 pm

jeto per vete dhe jo per te tjeret
Tzio
Tzio
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 15622
Vendndodhja Vendndodhja : Greece
Hobi Hobi : Dekorater...
Humor Humor : Manhattan_Project
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 159

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga ujku prej Wed Oct 06, 2010 9:23 pm

jeta esht nje loj,,, ne fund esht cdo njeri game over
ujku
ujku
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 81
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 06/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga dajti i modh prej Wed Oct 06, 2010 9:25 pm

bacanoket kane nje biznes te perbashket ...
kush e din ca biznesi eshte .... MOS U MERZIT MOS U MERZIT
dajti i modh
dajti i modh
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 01/07/1977
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19595
Vendndodhja Vendndodhja : tiron new jork tiron
Hobi Hobi : qyfyre dhe gallate sa ta shtyjme edhe kete nate
Humor Humor : te shtyjme edhe keto 100 vjet qe na kan ngel
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 142

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Wed Oct 06, 2010 9:25 pm

dajti i modh shkruajti:bacanoket kane nje biznes te perbashket ...
kush e din ca biznesi eshte .... MOS U MERZIT MOS U MERZIT

(-)
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Mona prej Wed Oct 06, 2010 9:35 pm

grat ndoshta
Mona
Mona
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/01/1974
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2777
Vendndodhja Vendndodhja : Tiranė
Hobi Hobi : faqet e ndryshme tė internetit
Humor Humor : eee mundohem tė jem githmon me humor
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/07/2010
Falenderimet Falenderimet : 57

http://wwwka2010.webs.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga taku prej Wed Oct 06, 2010 9:35 pm

dashuria ngjall te vdekurin nga varri
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Mona prej Wed Oct 06, 2010 9:54 pm

Pakenaqesia eshte si bisha,e dobet kur lind,e tmerrshme kur forcohet!
Mona
Mona
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/01/1974
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2777
Vendndodhja Vendndodhja : Tiranė
Hobi Hobi : faqet e ndryshme tė internetit
Humor Humor : eee mundohem tė jem githmon me humor
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/07/2010
Falenderimet Falenderimet : 57

http://wwwka2010.webs.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tzio prej Thu Oct 07, 2010 1:09 pm

Jeto si Vampir dhe vdis si Luan
Tzio
Tzio
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 15622
Vendndodhja Vendndodhja : Greece
Hobi Hobi : Dekorater...
Humor Humor : Manhattan_Project
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 159

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Morena prej Thu Oct 07, 2010 3:05 pm

Nuk ka rendesi nese ecen me ngadale, rendesi ka te mos ndalosh....

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Thu Oct 07, 2010 5:47 pm

Po nuk e njohe hidherimin,nuk do ta kuptosh as gezimin!
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga taku prej Thu Oct 07, 2010 7:29 pm

Morena shkruajti:Nuk ka rendesi nese ecen me ngadale, rendesi ka te mos ndalosh....
me ngadal si puna e breshkes dhe slodhesh kurr
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga dajti i modh prej Thu Oct 07, 2010 7:32 pm

Mona shkruajti:grat ndoshta
..
ha ha ha qesh qesh qesh qesh feste
dajti i modh
dajti i modh
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 01/07/1977
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19595
Vendndodhja Vendndodhja : tiron new jork tiron
Hobi Hobi : qyfyre dhe gallate sa ta shtyjme edhe kete nate
Humor Humor : te shtyjme edhe keto 100 vjet qe na kan ngel
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 142

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Hera prej Thu Oct 07, 2010 9:37 pm

Une te dua ty ,por e dua veten time shume me shume sesa ty.
Hera
Hera
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 28/01/1956
Numri i postimeve Numri i postimeve : 7239
Vendndodhja Vendndodhja : Pristina,Republic of Kosovo
Hobi Hobi : Piktura,shetitjet
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/01/2010
Falenderimet Falenderimet : 10

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 34 Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi