Thenia e dites ?

Faqja 6 e 34 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga dajti i modh prej Fri Oct 22, 2010 1:42 am

KA QENE NJE NATE FANTASTIKE E PAHARRUAR ..
FOR TOGETHER te duaaaa ZEMRA IME po me ze shiu i dash po me ze shiu i dash
dajti i modh
dajti i modh
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 01/07/1977
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19595
Vendndodhja Vendndodhja : tiron new jork tiron
Hobi Hobi : qyfyre dhe gallate sa ta shtyjme edhe kete nate
Humor Humor : te shtyjme edhe keto 100 vjet qe na kan ngel
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 142

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Morena prej Fri Oct 22, 2010 9:04 am

Asnjeri nuk eshte zot i asgjeje as edhe i kohes se tij...

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Fri Oct 22, 2010 11:14 am

Gjerat me te rendesishme jane me te veshtirat per tu thene, jo per mungese te dikujt qe te dije ti tregoje po per mungese veshesh qe te dine ti degjojne dhe te nje zemre qe te dije ta kuptoje...
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga taku prej Fri Oct 22, 2010 9:53 pm

para se ti besh keq dikut,provoje ktheje nji her majen e thikes nga vetja jote do te shpoj apo jo
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Morena prej Fri Oct 22, 2010 9:56 pm

Mos vrapo pas nje treni qe iku ,sepse vjen tjeteri (-)

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga dajti i modh prej Fri Oct 22, 2010 9:56 pm

ali pashai shkruajti:para se ti besh keq dikut,provoje ktheje nji her majen e thikes nga vetja jote do te shpoj apo jo
..
BRAVO BRAVO BRAVO
dajti i modh
dajti i modh
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 01/07/1977
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19595
Vendndodhja Vendndodhja : tiron new jork tiron
Hobi Hobi : qyfyre dhe gallate sa ta shtyjme edhe kete nate
Humor Humor : te shtyjme edhe keto 100 vjet qe na kan ngel
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 142

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga taku prej Fri Oct 22, 2010 10:02 pm

mu kujtu kjo shprehja tani dajto qe po shikoj njeres te humbur
eshte nji vajze vogel 7 vjece qe eshte zhdukur para 150 ditesh
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Vizitor prej Sat Oct 23, 2010 9:28 am

kundershtoj ate qe thua, por do te broj deri ne vdekje, te drejten tende per ta thene......

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Sat Oct 23, 2010 2:00 pm

Fol pak degjo shume!
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tzio prej Sat Oct 23, 2010 8:25 pm

O Aetos peta psila gia ena monaha pragma''
gia na min to dhun ta alla poulia otan ksespa>
sto klama''
Tzio
Tzio
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 15622
Vendndodhja Vendndodhja : Greece
Hobi Hobi : Dekorater...
Humor Humor : Manhattan_Project
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 159

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Maks prej Sat Oct 23, 2010 8:50 pm

n. zoidakis

Maks
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 18309
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 138

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Vizitor prej Sat Oct 23, 2010 9:12 pm

Nuk te dua per ate qe je . .Por per menyren qe me ben t ndihem

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Ylli prej Sat Oct 23, 2010 9:24 pm

Nuk kam deshire te me presesh asnje moment, por dua te mos ndahemi asnje moment!
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga dajti i modh prej Sat Oct 23, 2010 9:27 pm

never sei never lol!
dajti i modh
dajti i modh
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 01/07/1977
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19595
Vendndodhja Vendndodhja : tiron new jork tiron
Hobi Hobi : qyfyre dhe gallate sa ta shtyjme edhe kete nate
Humor Humor : te shtyjme edhe keto 100 vjet qe na kan ngel
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 142

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Sat Oct 23, 2010 9:30 pm

Gio shkruajti:O Aetos peta psila gia ena monaha pragma''
gia na min to dhun ta alla poulia otan ksespa>
sto klama''

Hmmmmmm shum me pelqu kjo thenie!
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Hera prej Sat Oct 23, 2010 9:59 pm

kur braktis ate qe e don
vjen nje dite kur e kupton
se pa te ti dot sjeton...me thuaj c'vlen nkete bote kur je vetem e ke te ftohte e
nje zemer se gjen dot!!
Hera
Hera
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 28/01/1956
Numri i postimeve Numri i postimeve : 7239
Vendndodhja Vendndodhja : Pristina,Republic of Kosovo
Hobi Hobi : Piktura,shetitjet
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/01/2010
Falenderimet Falenderimet : 10

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Engjelli Shqiptare prej Sun Oct 24, 2010 12:19 pm

sa kot
Engjelli Shqiptare
Engjelli Shqiptare
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 26/09/1992
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4056
Vendndodhja Vendndodhja : ITALI
Hobi Hobi : MUSIKA,PISHINA,GIRO
Humor Humor : ALOOOOOOOOOOOOOOOO MARMROMA
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 06/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 132

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Hera prej Sun Oct 24, 2010 10:33 pm

When I see your face there's not a thing that I would change cause you're amazing Just the way you are and when you smile, The whole world stops and stares for awhile ;)
Hera
Hera
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 28/01/1956
Numri i postimeve Numri i postimeve : 7239
Vendndodhja Vendndodhja : Pristina,Republic of Kosovo
Hobi Hobi : Piktura,shetitjet
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/01/2010
Falenderimet Falenderimet : 10

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Maks prej Sun Oct 24, 2010 10:35 pm

se latrevo

Maks
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 18309
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 138

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Gjumashja prej Sun Oct 24, 2010 10:42 pm

qyqa po ik mi vdis anej
Gjumashja
Gjumashja
Super-Moderator
Super-Moderator

Numri i postimeve Numri i postimeve : 9358
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi torte.
Hobi Hobi : Qeflie
Humor Humor :
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 24/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 69

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Ylli prej Mon Oct 25, 2010 12:27 pm

Nese tretem, mos me qaj
Nese thahem, mos me laj
Nese me sheh sa shume po vuaj
Atehere me duaj....
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Maks prej Mon Oct 25, 2010 1:02 pm

do te te jap nje puthje ......... po ste pelqeu ma kthe perseri

Maks
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 18309
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 138

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga erona prej Mon Oct 25, 2010 2:00 pm

Duaj qe te te DUAN
erona
erona
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 535
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 28/07/2010
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Maks prej Mon Oct 25, 2010 2:03 pm

te dua po ti pse sme do

Maks
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 18309
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 138

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga erona prej Mon Oct 25, 2010 2:05 pm

TE DUA
erona
erona
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 535
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 28/07/2010
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 34 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi