Thenia e dites ?

Faqja 5 e 34 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next

Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Tue Oct 12, 2010 9:40 pm

Ndryshimet e medha ne te vertete fillojne brenda nesh...!
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Maks prej Tue Oct 12, 2010 10:21 pm

pote ksana onira gia sena....................

Maks
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 18309
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 138

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga taku prej Fri Oct 15, 2010 9:34 pm

qengji mir pi dy nena,ai dobici pi ter kopen
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Fri Oct 15, 2010 11:05 pm

E keqja nuk harrohet lehte,e mira harrohet menjehere!
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga taku prej Fri Oct 15, 2010 11:11 pm

nji te mir qe ma bere e shkrujta me viza ne pluhur,
nji te keqe qe me bere e gdhenda ne gur
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga taku prej Thu Oct 21, 2010 12:37 pm

mos u tut bre m........t
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Thu Oct 21, 2010 9:05 pm

Heshtja jo gjithmone eshte pa demethenie!
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga MONDI prej Thu Oct 21, 2010 9:11 pm

BRAVO

_____________________
Dua te jem aty kur ti fle si engjell, te degjoj tek merr fryme. Te shoh kur te zgjohesh ne mengjes dhe te buzeqeshesh, dua te puth buzen e pergjumur te puth ballin e nxehte. Dua te jem dita jote e re te jem nata jote e mire dua te jesh ti jeta qe jetoj cdo dite.
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga taku prej Thu Oct 21, 2010 9:16 pm

moke po mu pse sme duartroket ti merzit
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Mona prej Thu Oct 21, 2010 9:16 pm

ali pashai shkruajti:nji te mir qe ma bere e shkrujta me viza ne pluhur,
nji te keqe qe me bere e gdhenda ne gur

shum e vėrtet
Mona
Mona
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/01/1974
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2777
Vendndodhja Vendndodhja : Tiranė
Hobi Hobi : faqet e ndryshme tė internetit
Humor Humor : eee mundohem tė jem githmon me humor
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/07/2010
Falenderimet Falenderimet : 57

http://wwwka2010.webs.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tzio prej Thu Oct 21, 2010 9:18 pm

dust in the wind
Tzio
Tzio
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 15622
Vendndodhja Vendndodhja : Greece
Hobi Hobi : Dekorater...
Humor Humor : Manhattan_Project
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 159

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga dajti i modh prej Thu Oct 21, 2010 10:18 pm

love you beby.. ZEMRA IME
dajti i modh
dajti i modh
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 01/07/1977
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19595
Vendndodhja Vendndodhja : tiron new jork tiron
Hobi Hobi : qyfyre dhe gallate sa ta shtyjme edhe kete nate
Humor Humor : te shtyjme edhe keto 100 vjet qe na kan ngel
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 142

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga vesa prej Thu Oct 21, 2010 10:31 pm

LOVE and I MISS U so much.... te duaaaa i dashurm
vesa
vesa
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2463
Vendndodhja Vendndodhja : Prishtin-Londer.......
Hobi Hobi : exsplorimi i botes ujore...
Humor Humor : Humor po...por jo i tepruar...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 21/05/2010
Falenderimet Falenderimet : 4

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga dajti i modh prej Thu Oct 21, 2010 10:37 pm

you are my sweet girl te duaaaa


Edituar pėr herė tė fundit nga dajti i modh nė Thu Oct 21, 2010 10:53 pm, edituar 1 herė gjithsej
dajti i modh
dajti i modh
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 01/07/1977
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19595
Vendndodhja Vendndodhja : tiron new jork tiron
Hobi Hobi : qyfyre dhe gallate sa ta shtyjme edhe kete nate
Humor Humor : te shtyjme edhe keto 100 vjet qe na kan ngel
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 142

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga vesa prej Thu Oct 21, 2010 10:42 pm

U are in my heart everymoment.... zemer i dashurm
vesa
vesa
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2463
Vendndodhja Vendndodhja : Prishtin-Londer.......
Hobi Hobi : exsplorimi i botes ujore...
Humor Humor : Humor po...por jo i tepruar...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 21/05/2010
Falenderimet Falenderimet : 4

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga dajti i modh prej Thu Oct 21, 2010 10:54 pm

im dring vith you toniht.. beby te duaaaa i dashurm po me ze shiu i dash po me ze shiu i dash po me ze shiu i dash
dajti i modh
dajti i modh
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 01/07/1977
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19595
Vendndodhja Vendndodhja : tiron new jork tiron
Hobi Hobi : qyfyre dhe gallate sa ta shtyjme edhe kete nate
Humor Humor : te shtyjme edhe keto 100 vjet qe na kan ngel
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 142

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Oct 21, 2010 11:08 pm

Dy gjera me kane habitur gjithmone" Besnikeria e kafsheve .....dhe tradhetia e njerezve....!!!!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga MONDI prej Thu Oct 21, 2010 11:12 pm

DAJT E VESA SHQIP SESJU KUPTOJME NE TE TJERET lol! qesh

_____________________
Dua te jem aty kur ti fle si engjell, te degjoj tek merr fryme. Te shoh kur te zgjohesh ne mengjes dhe te buzeqeshesh, dua te puth buzen e pergjumur te puth ballin e nxehte. Dua te jem dita jote e re te jem nata jote e mire dua te jesh ti jeta qe jetoj cdo dite.
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga vesa prej Thu Oct 21, 2010 11:14 pm

dajti i modh shkruajti:im dring vith you toniht.. beby te duaaaa i dashurm po me ze shiu i dash po me ze shiu i dash po me ze shiu i dash


Edhe un jam duke pir me ty tani zemra ime.....ti e din ket... birra birra serenat te dua puthje 12 te dua puthje 12 234 :MESAZH ZEMRE:


Ps:Na fal Mondi...por kjo esht gjuha me te cilen ne kuptohemi... MOS U MERZIT
vesa
vesa
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2463
Vendndodhja Vendndodhja : Prishtin-Londer.......
Hobi Hobi : exsplorimi i botes ujore...
Humor Humor : Humor po...por jo i tepruar...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 21/05/2010
Falenderimet Falenderimet : 4

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga dajti i modh prej Thu Oct 21, 2010 11:16 pm

une pij me buzet e tua po me ze shiu i dash po me ze shiu i dash po me ze shiu i dash
dajti i modh
dajti i modh
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 01/07/1977
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19595
Vendndodhja Vendndodhja : tiron new jork tiron
Hobi Hobi : qyfyre dhe gallate sa ta shtyjme edhe kete nate
Humor Humor : te shtyjme edhe keto 100 vjet qe na kan ngel
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 142

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga vesa prej Thu Oct 21, 2010 11:27 pm

TE KAM ZEMRENTIME DAJTI.... te duaaaa
vesa
vesa
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2463
Vendndodhja Vendndodhja : Prishtin-Londer.......
Hobi Hobi : exsplorimi i botes ujore...
Humor Humor : Humor po...por jo i tepruar...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 21/05/2010
Falenderimet Falenderimet : 4

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga dajti i modh prej Thu Oct 21, 2010 11:31 pm

edhe yjet humbin ndricimin kur del ti VESAAAAAAAA te duaaaa
dajti i modh
dajti i modh
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 01/07/1977
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19595
Vendndodhja Vendndodhja : tiron new jork tiron
Hobi Hobi : qyfyre dhe gallate sa ta shtyjme edhe kete nate
Humor Humor : te shtyjme edhe keto 100 vjet qe na kan ngel
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 142

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga vesa prej Thu Oct 21, 2010 11:44 pm

dajti i modh shkruajti:edhe yjet humbin ndricimin kur del ti VESAAAAAAAA te duaaaa


Ylli kryesor per Vesan je ti my STAR..... te duaaaa
vesa
vesa
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2463
Vendndodhja Vendndodhja : Prishtin-Londer.......
Hobi Hobi : exsplorimi i botes ujore...
Humor Humor : Humor po...por jo i tepruar...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 21/05/2010
Falenderimet Falenderimet : 4

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga dajti i modh prej Thu Oct 21, 2010 11:48 pm

im love you soo mac te duaaaa
dajti i modh
dajti i modh
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 01/07/1977
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19595
Vendndodhja Vendndodhja : tiron new jork tiron
Hobi Hobi : qyfyre dhe gallate sa ta shtyjme edhe kete nate
Humor Humor : te shtyjme edhe keto 100 vjet qe na kan ngel
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 142

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga vesa prej Fri Oct 22, 2010 1:37 am

dajti i modh shkruajti:im love you soo mac te duaaaa
And mee too darling....i'm very heapy with u tonight.... te duaaaa ZEMRA IME hi
vesa
vesa
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2463
Vendndodhja Vendndodhja : Prishtin-Londer.......
Hobi Hobi : exsplorimi i botes ujore...
Humor Humor : Humor po...por jo i tepruar...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 21/05/2010
Falenderimet Falenderimet : 4

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 34 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi