Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Faqja 19 e 21 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Vizitor prej Thu Nov 15, 2012 7:28 pm

xhoni_bravo shkruajti:
Dua shkruajti:gjon edit di te bej dhe un hahahahahahahah

dua per kete je merzitur me mua gaga gaga gaga
ke kohe qe fol me sa te njohe hapju shoqeris me qe eshte edhe silvi ketu
jo por mendove qe ne nuk bejm edit.....hhahahhaah ta dish qe kemi dhe ne aq kopetenca sa ke ti hahahahahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga xhoni_bravo prej Thu Nov 15, 2012 7:29 pm

Dua shkruajti:
xhoni_bravo shkruajti:
Dua shkruajti:gjon edit di te bej dhe un hahahahahahahah

dua per kete je merzitur me mua gaga gaga gaga
ke kohe qe fol me sa te njohe hapju shoqeris me qe eshte edhe silvi ketu
jo por mendove qe ne nuk bejm edit.....hhahahhaah ta dish qe kemi dhe ne aq kopetenca sa ke ti hahahahahahah

e po piju lengun kopetencave ti vajze e keqe :) :)
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Vizitor prej Thu Nov 15, 2012 7:30 pm

xhoni_bravo shkruajti:
Dua shkruajti:
xhoni_bravo shkruajti:
Dua shkruajti:gjon edit di te bej dhe un hahahahahahahah

dua per kete je merzitur me mua gaga gaga gaga
ke kohe qe fol me sa te njohe hapju shoqeris me qe eshte edhe silvi ketu
jo por mendove qe ne nuk bejm edit.....hhahahhaah ta dish qe kemi dhe ne aq kopetenca sa ke ti hahahahahahah

e po piju lengun kopetencave ti vajze e keqe :) :)
gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga hahhhahahahhaah do i ha me meze nuk do i pi hahahhah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga xhoni_bravo prej Thu Nov 15, 2012 7:32 pm

Dua shkruajti:
xhoni_bravo shkruajti:
Dua shkruajti:
xhoni_bravo shkruajti:
Dua shkruajti:gjon edit di te bej dhe un hahahahahahahah

dua per kete je merzitur me mua gaga gaga gaga
ke kohe qe fol me sa te njohe hapju shoqeris me qe eshte edhe silvi ketu
jo por mendove qe ne nuk bejm edit.....hhahahhaah ta dish qe kemi dhe ne aq kopetenca sa ke ti hahahahahahah

e po piju lengun kopetencave ti vajze e keqe :) :)
gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga hahhhahahahhaah do i ha me meze nuk do i pi hahahhah

pse me urren moj se ste vij mbas terezie apo kemi ber llafe qe ateheres tek ai forumi tjeter apo ?
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Goc Tirone prej Thu Nov 15, 2012 9:45 pm

ca lek gaga gaga gaga gaga gaga
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga xhoni_bravo prej Thu Nov 15, 2012 9:56 pm

JO LEK PO EURO gaga
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Goc Tirone prej Sun Nov 18, 2012 9:50 pm

ne keto momente nje person qe doja
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Vizitor prej Wed Nov 28, 2012 8:06 am

disa antar pasi jon bo shum pertac me shkrujt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Ylli prej Wed Nov 28, 2012 1:10 pm

SEKSI i mirefillt sepse mungojne Zebra, Gjumashja e disa sexy femra te forumit
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga 1shkodrane prej Wed Nov 28, 2012 2:19 pm

Antare me te qeshur me sexi mungojne cocktail
1shkodrane
1shkodrane
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1794
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/09/2012
Falenderimet Falenderimet : 6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Tzio prej Sat Jan 05, 2013 10:17 pm

Dritat ka ngel pa drita do vras veten
Tzio
Tzio
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 15622
Vendndodhja Vendndodhja : Greece
Hobi Hobi : Dekorater...
Humor Humor : Manhattan_Project
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 159

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Tironcja_omel prej Sun Jan 06, 2013 4:29 pm

Antaret e vjeter !
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Ylli prej Mon Jan 07, 2013 9:37 am

Shume anetare qe dikur i jipnin shpirte forumit
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga scutari prej Wed Jan 16, 2013 11:12 pm

ketij forumi i mungon nje chit chat live ne faqe te pare keshtu mundeson komunikim ma origjinal

scutari
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 376
Vendndodhja Vendndodhja : BELGIUM
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 27/11/2012
Falenderimet Falenderimet : -2

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Goc Tirone prej Wed Feb 06, 2013 4:41 pm

scutari shkruajti:ketij forumi i mungon nje chit chat live ne faqe te pare keshtu mundeson komunikim ma origjinal

ka ka chat scutari 22 22 22 22

antaret e vjeter, , tzio maks zebra dua , durrsi tironsi por antari qe me mungon me shume eshte dajti qe me bente me te vertete te ndihesha mire

_____________________
Non vi č alcun modo per raggiungere la felicitą se non condividere la strada con te!
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Ospite prej Wed Feb 06, 2013 6:23 pm

scutari shkruajti:ketij forumi i mungon nje chit chat live ne faqe te pare keshtu mundeson komunikim ma origjinal

hahahaha mendjen tek chatti e ke mor hor hahahahahhh

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Tironcja_omel prej Wed Jun 26, 2013 7:09 pm

Tironcja_omel shkruajti:Antaret e vjeter !
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga XHEMI prej Thu Jun 27, 2013 9:00 pm

antaret e vjeter tani me duket bosh sna behet me hy
XHEMI
XHEMI
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 30/08/1986
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4278
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Hobi Hobi : KERCIM
Humor Humor : SA TE DUASH
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 17/07/2011
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Zebra prej Wed Jul 31, 2013 11:40 pm

morena....
Zebra
Zebra
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26927
Vendndodhja Vendndodhja : aty ku s'me sheh askush
Hobi Hobi : noti letersia...sexi hihihihih
Humor Humor : sa te dush..
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 128

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Marino prej Thu Aug 01, 2013 8:06 am

maks
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Morena prej Thu Aug 01, 2013 8:21 am

Zebra shkruajti:morena....
:) e di e di vec une xhan 

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Marino prej Thu Aug 01, 2013 8:24 am

se di
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga lemshja prej Thu Aug 01, 2013 3:11 pm

Marino shkruajti:se di
ne kete moment i mungon ti,,,
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga XHEMI prej Thu Aug 01, 2013 3:12 pm

antaret qe kan pas hyr ketu
XHEMI
XHEMI
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 30/08/1986
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4278
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Hobi Hobi : KERCIM
Humor Humor : SA TE DUASH
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 17/07/2011
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga lemshja prej Sat Sep 14, 2013 8:03 pm

per momentin dicka nuk qenka ne rregull,,,,se si duket forumi ,,, :)  beni dicka soi profesioniste qe jeni
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 19 e 21 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi