Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Faqja 18 e 21 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Goc Tirone prej Tue Nov 13, 2012 11:31 pm

Dua shkruajti:antaret e dikurshem ...fantastik kemi qen....tani.....si njoh keta te rijt

e mi dua me verte ishin disa qe me te vertet qeshja deri sa me dhimte barku, nga shakat (6) (6)
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga kanitaa prej Wed Nov 14, 2012 2:58 pm

Mua me duket gjithqka qe esht ok sdi qka duhet shtuar me shum :)
kanitaa
kanitaa
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/07/1990
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1664
Vendndodhja Vendndodhja : Tetov
Hobi Hobi : skam
Humor Humor : .....
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/06/2012
Falenderimet Falenderimet : 6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Tzio prej Thu Nov 15, 2012 2:34 am

Besoj se vetem po te kesh probleme me shikimin nuk mund te dallosh se ca i mungon tashme e disa kohe kesaj faqeje''

Nje pershendetje per te gjithe/a antaret/et e dikurshem qe tashme jane zhdukur ju urroj te jeni mire na ka munguar humori i dikurshem'' gezuar gezuar
Tzio
Tzio
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 15622
Vendndodhja Vendndodhja : Greece
Hobi Hobi : Dekorater...
Humor Humor : Manhattan_Project
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 159

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga MONDI prej Thu Nov 15, 2012 10:24 am

Tzio shkruajti:Besoj se vetem po te kesh probleme me shikimin nuk mund te dallosh se ca i mungon tashme e disa kohe kesaj faqeje''

Nje pershendetje per te gjithe/a antaret/et e dikurshem qe tashme jane zhdukur ju urroj te jeni mire na ka munguar humori i dikurshem'' gezuar gezuar
Mire ajo mund te kete probleme me shikim dhe se dine cfare i mungon
Athere shprehu ti se cfare i mundon mqs je ne rregull me shikimin

_____________________
Dua te jem aty kur ti fle si engjell, te degjoj tek merr fryme. Te shoh kur te zgjohesh ne mengjes dhe te buzeqeshesh, dua te puth buzen e pergjumur te puth ballin e nxehte. Dua te jem dita jote e re te jem nata jote e mire dua te jesh ti jeta qe jetoj cdo dite.
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Tzio prej Thu Nov 15, 2012 1:58 pm

Ja pra ti e paske pare qe dicka i mungon perderisa ke mare mundimin te lesh nje shkrim'' kjo do te thote qe shkrimi ka baze'' (Kanita shkrimi im nuk tu drejtua personalisht ty meqense Shef Mondi gjeti nje mbeshtejte te shkrimi jot qe ke dhene siper meje respekte) Shkrimi im eshte i pergjithshem dhe pa dashur te hap ose tw debatoj me dike sqe ky motivi i shkrimit tim;; meqense eshte hap nje teme dhe tema eshte hap per te dhene mendime se ca i mungon kesaj faqeje atere une u pergjigja une per vete shof shume antar te dikurshem qe mungojne dhe shof sot qe postojne ke kjo faqe 3 a 4 antar kjo do te thote qe thenia ime ka baze''

Mondi nuk dua te debatoj per nje shkrim neqofte se ste pelqeu shkrimi im mund ta shuash

Tzio
Tzio
Tzio
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 15622
Vendndodhja Vendndodhja : Greece
Hobi Hobi : Dekorater...
Humor Humor : Manhattan_Project
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 159

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga kanitaa prej Thu Nov 15, 2012 2:47 pm

Mondi dhe Tzio un kur jam regjistrua ne ket faqe prezent kam par vetem Yllin dhe xhoni bravoo shoh me emra se ka pas dhe shum antar tjer por un per kohen qe jam un ketu esht gjithqka ok a se dikuj i mungon shoqeria e vjeter un sdi un sapo fillova te njo shoqeri te re ju Prsh e sa per ta par sho shum mir dhe vrej bukur gjdo gje ju Prsh :)
kanitaa
kanitaa
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/07/1990
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1664
Vendndodhja Vendndodhja : Tetov
Hobi Hobi : skam
Humor Humor : .....
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/06/2012
Falenderimet Falenderimet : 6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga MONDI prej Thu Nov 15, 2012 2:49 pm

Kanita vazhdo lal se je ok

_____________________
Dua te jem aty kur ti fle si engjell, te degjoj tek merr fryme. Te shoh kur te zgjohesh ne mengjes dhe te buzeqeshesh, dua te puth buzen e pergjumur te puth ballin e nxehte. Dua te jem dita jote e re te jem nata jote e mire dua te jesh ti jeta qe jetoj cdo dite.
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga kanitaa prej Thu Nov 15, 2012 2:53 pm

MONDI shkruajti:Kanita vazhdo lal se je ok
Mondi duke vazhduar jam gjithqka ndodh per nje koh kshu qe gjithkush i din punet e veta gjdoher mungon dikudh diku mirpo kjo esht jeta ......
e ne duhet ta jetojm ashtu siq dim te flm Mondi (6)
kanitaa
kanitaa
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/07/1990
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1664
Vendndodhja Vendndodhja : Tetov
Hobi Hobi : skam
Humor Humor : .....
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/06/2012
Falenderimet Falenderimet : 6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Ylli prej Thu Nov 15, 2012 2:58 pm

Kanitta me mungon mua.....
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga kanitaa prej Thu Nov 15, 2012 3:01 pm

un ne forum jam Ylli :)
kanitaa
kanitaa
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/07/1990
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1664
Vendndodhja Vendndodhja : Tetov
Hobi Hobi : skam
Humor Humor : .....
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/06/2012
Falenderimet Falenderimet : 6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga CLICHE' prej Thu Nov 15, 2012 3:20 pm

Mua personalisht me duket fantastik, eshte zgjeruar si ne antare ashtu dhe ne tema, kjo tregon qe forumi "rritet" me sukses,,fundja ky eshte funksioni tij; te krijoj dhe te mbaje shoqerine ne rritje dhe aktivitete te reja

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Ylli prej Thu Nov 15, 2012 3:22 pm

Dhe une jam ketu me ty zemer
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Vizitor prej Thu Nov 15, 2012 6:53 pm

CLICHE' shkruajti:Mua personalisht me duket fantastik, eshte zgjeruar si ne antare ashtu dhe ne tema, kjo tregon qe forumi "rritet" me sukses,,fundja ky eshte funksioni tij; te krijoj dhe te mbaje shoqerine ne rritje dhe aktivitete te reja
Ku na qenka kjo rritje mi goce qe nuk po shikojm gje ne.....max on jan 3-4 vet...e dikur beheshim on....15 -16 veta on cdo nateeeeeeeeeee.......keq me vjen qe sjemi me si dikur te pranishem ketu qe nuk na zinte gjumi pa hyr e pa berr gallata ketu me njeri tjetrin.Kjo qe e shte e vertet nuk mbulohet dielli me shosh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga xhoni_bravo prej Thu Nov 15, 2012 6:56 pm

dua ngele ter kohen vajze negative :(^^):

ka dal fcbook edhe vdiqen forumet ok
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Vizitor prej Thu Nov 15, 2012 6:58 pm

xhoni_bravo shkruajti:dua ngele ter kohen vajze negative :(^^):

ka dal fcbook edhe vdiqen forumet ok
ty duhet me te bo lapidar ketu hahahahahahhahaah gaga gaga gaga gaga gaga gaga

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Goc Tirone prej Thu Nov 15, 2012 7:00 pm

Dua shkruajti:
CLICHE' shkruajti:Mua personalisht me duket fantastik, eshte zgjeruar si ne antare ashtu dhe ne tema, kjo tregon qe forumi "rritet" me sukses,,fundja ky eshte funksioni tij; te krijoj dhe te mbaje shoqerine ne rritje dhe aktivitete te reja
Ku na qenka kjo rritje mi goce qe nuk po shikojm gje ne.....max on jan 3-4 vet...e dikur beheshim on....15 -16 veta on cdo nateeeeeeeeeee.......keq me vjen qe sjemi me si dikur te pranishem ketu qe nuk na zinte gjumi pa hyr e pa berr gallata ketu me njeri tjetrin.Kjo qe e shte e vertet nuk mbulohet dielli me shosh

gaga gaga gaga gaga gaga me verte dua me dhimte barku me gallatat qe doshim me dajtin, zebren, gjumin e maksin e te tjere
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga xhoni_bravo prej Thu Nov 15, 2012 7:01 pm

dua ma bej lapidarin e dua mermer cilsia e pare :)

silvi me mire pak njerez dhe shume rezultat sesa shume edhe pa rezultat :)
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Vizitor prej Thu Nov 15, 2012 7:04 pm

silvi respekte motra.
Gjon kur ka mbet cilesia ke ty amon hapuuuuuuuuuuuuuu dheeeeeeeeeeeeeee hahahahahahahahahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga xhoni_bravo prej Thu Nov 15, 2012 7:06 pm

Dua shkruajti:silvi respekte motra.
Gjon kur ka mbet cilesia ke ty amon hapuuuuuuuuuuuuuu dheeeeeeeeeeeeeee hahahahahahahahahahah


cke ti sje e perzgjedhur prit rradhen eshte me rradhe ketu gaga
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Vizitor prej Thu Nov 15, 2012 7:08 pm

hahahahahahahahhahhahahaahahahahah ne nuk shikojm posht xhon per te te par ty hahahahahahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga xhoni_bravo prej Thu Nov 15, 2012 7:11 pm

ska gje mos shiko aty ti vetem ulu aty edhe kerce gaga
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Vizitor prej Thu Nov 15, 2012 7:13 pm

gjon je teper small....... gaga je down

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga xhoni_bravo prej Thu Nov 15, 2012 7:15 pm

dua kam ven re hal ne sy me ke moj vajze ku qendron problemi ta di???
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Vizitor prej Thu Nov 15, 2012 7:20 pm

gjon edit di te bej dhe un hahahahahahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga xhoni_bravo prej Thu Nov 15, 2012 7:25 pm

Dua shkruajti:gjon edit di te bej dhe un hahahahahahahah

dua per kete je merzitur me mua gaga gaga gaga
ke kohe qe fol me sa te njohe hapju shoqeris me qe eshte edhe silvi ketu
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Mendoni Se Mungon Ne Forumin ShoqeriaJone.com

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 18 e 21 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi