Ku te jete valle???,,,

Faqja 3 e 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Ospite prej Tue Apr 23, 2013 9:40 pm

njashtu me pelcen se po kepute ska lezet...

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga lulebora prej Tue Apr 23, 2013 9:46 pm

ika per sonte
lulebora
lulebora
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 860
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/10/2012
Falenderimet Falenderimet : 8

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Ospite prej Tue Apr 23, 2013 9:51 pm

hajt naten e mire e te fala klikushes...

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga lulebora prej Tue Apr 23, 2013 9:53 pm

thuaji Mondit ti bajn te fala se jan ne Durres bashk
lulebora
lulebora
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 860
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/10/2012
Falenderimet Falenderimet : 8

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Ospite prej Tue Apr 23, 2013 9:55 pm

hahahahhaahhaahh...po po.....mi ban te fala ti...mas me ban mu lodh me i gjet nr ..hahahahahahh

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga MONDI prej Mon Apr 29, 2013 3:57 pm

amorja ime do vras veten

_____________________
Dua te jem aty kur ti fle si engjell, te degjoj tek merr fryme. Te shoh kur te zgjohesh ne mengjes dhe te buzeqeshesh, dua te puth buzen e pergjumur te puth ballin e nxehte. Dua te jem dita jote e re te jem nata jote e mire dua te jesh ti jeta qe jetoj cdo dite.
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga XHEMI prej Mon Apr 29, 2013 4:16 pm

shum antar te vjeter
XHEMI
XHEMI
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 30/08/1986
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4278
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Hobi Hobi : KERCIM
Humor Humor : SA TE DUASH
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 17/07/2011
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Marino prej Mon Apr 29, 2013 4:26 pm

hera
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga taku prej Wed May 01, 2013 8:14 pm

mona (6)
morena (6)
tironcia (6)
dua (6)
zebra (6)
dea (6)
zana (6)
gjumashia (6)
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga CLICHE' prej Wed May 01, 2013 8:59 pm

MONDI shkruajti:amorja ime do vras veten
Pse s'e paske dit ti se ku jam une ee?/ :)

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Marino prej Wed May 01, 2013 10:41 pm

bella
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Bella Stella prej Wed May 01, 2013 10:57 pm

perfect shkruajti:bella
sapo zbrita nga qielli. 22 .. ktu jame,,,,
Bella Stella
Bella Stella
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 861
Vendndodhja Vendndodhja : Prane Yjeve
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 28/03/2013
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Marino prej Wed May 01, 2013 10:58 pm

Bella Stella shkruajti:
perfect shkruajti:bella
sapo zbrita nga qielli. 22 .. ktu jame,,,,
deri aty arriti fishkellima ime?
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Bella Stella prej Wed May 01, 2013 11:00 pm

perfect shkruajti:
Bella Stella shkruajti:
perfect shkruajti:bella
sapo zbrita nga qielli. 22 .. ktu jame,,,,
deri aty arriti fishkellima ime?
po e kam zile ne tel dhe me jep sinjal te zbres nga qielli...hhhahaa gaga
Bella Stella
Bella Stella
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 861
Vendndodhja Vendndodhja : Prane Yjeve
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 28/03/2013
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Marino prej Wed May 01, 2013 11:00 pm

Bella Stella shkruajti:
perfect shkruajti:
Bella Stella shkruajti:
perfect shkruajti:bella
sapo zbrita nga qielli. 22 .. ktu jame,,,,
deri aty arriti fishkellima ime?
po e kam zile ne tel dhe me jep sinjal te zbres nga qielli...hhhahaa gaga
po sms te erdhi ?
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Bella Stella prej Wed May 01, 2013 11:02 pm

po pra dhe zms...hahhaah
Bella Stella
Bella Stella
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 861
Vendndodhja Vendndodhja : Prane Yjeve
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 28/03/2013
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Marino prej Wed May 01, 2013 11:04 pm

Bella Stella shkruajti:po pra dhe zms...hahhaah
ne fb e more kte eeee
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Bella Stella prej Wed May 01, 2013 11:05 pm

perfect shkruajti:
Bella Stella shkruajti:po pra dhe zms...hahhaah
ne fb e more kte eeee
jo me ne msn e mora... dhe ne my space.... 22
Bella Stella
Bella Stella
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 861
Vendndodhja Vendndodhja : Prane Yjeve
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 28/03/2013
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Marino prej Wed May 01, 2013 11:06 pm

Bella Stella shkruajti:
perfect shkruajti:
Bella Stella shkruajti:po pra dhe zms...hahhaah
ne fb e more kte eeee
jo me ne msn e mora... dhe ne my space.... 22
si tu duk i bere like? gaga
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Bella Stella prej Wed May 01, 2013 11:15 pm

like dhe shperndava .... 22
Bella Stella
Bella Stella
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 861
Vendndodhja Vendndodhja : Prane Yjeve
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 28/03/2013
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Marino prej Wed May 08, 2013 7:15 pm

bella stella ???????
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga CLICHE' prej Wed May 08, 2013 10:05 pm

Amorja 22

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Ospite prej Thu May 09, 2013 12:17 am

goca me nothing.....

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga XHEMI prej Thu May 09, 2013 1:48 pm

aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
XHEMI
XHEMI
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 30/08/1986
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4278
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Hobi Hobi : KERCIM
Humor Humor : SA TE DUASH
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 17/07/2011
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Bella Stella prej Thu May 09, 2013 2:27 pm


po me mbanin peng, po s'erdhi njeri te me shpetoje...? ja dola vetem... gaga
Bella Stella
Bella Stella
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 861
Vendndodhja Vendndodhja : Prane Yjeve
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 28/03/2013
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku te jete valle???,,,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi