Vjen nje moment dhe..!..

Faqja 14 e 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Dama prej Tue Sep 02, 2014 1:37 pm

Ylli shkruajti:
Dama shkruajti:te del gjumi shume heret ty ylli,mosha ben te veten ske faj hahahahah :P


Jo po, une punoj roje nate hahhahaa (oo)
90 % e moshes tende ate pune bejn,roje dmth 22
Dama
Dama
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 492
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 26/08/2014
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ylli prej Tue Sep 02, 2014 1:47 pm

Dama shkruajti:
Ylli shkruajti:
Dama shkruajti:te del gjumi shume heret ty ylli,mosha ben te veten ske faj hahahahah :P


Jo po, une punoj roje nate hahhahaa (oo)
90 % e moshes tende ate pune bejn,roje dmth 22

Sapo the qe s'me njeh....ku e di tash moshen time dhe cfare punoj une?
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Dama prej Tue Sep 02, 2014 1:51 pm

hhahahaha pse paske mosh qe perputhet me ate 90% hahhahaah,kete e thash qe te provokoja ti e aprovove duke then ku ma di moshen ?dmth u habite qe gjeta dicka te vertet hahahhahahahaah
Dama
Dama
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 492
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 26/08/2014
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Marino prej Tue Sep 02, 2014 1:52 pm

vij dhe une prape
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ylli prej Tue Sep 02, 2014 1:52 pm

Dama shkruajti:hhahahaha pse paske mosh qe perputhet me ate 90% hahhahaah,kete e thash qe te provokoja ti e aprovove  duke then ku ma di moshen ?dmth u habite qe gjeta dicka te vertet hahahhahahahaah

Jo qe gjete, apo nuk gjete, por u habita me sa siguri flet per njerez te panjohur!
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Marino prej Tue Sep 02, 2014 1:54 pm

yllin po e therret shefja se ngeli ne forum gaga gaga gaga gaga
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Dama prej Tue Sep 02, 2014 1:57 pm

Ylli shkruajti:
Dama shkruajti:hhahahaha pse paske mosh qe perputhet me ate 90% hahhahaah,kete e thash qe te provokoja ti e aprovove  duke then ku ma di moshen ?dmth u habite qe gjeta dicka te vertet hahahhahahahaah

Jo qe gjete, apo nuk gjete, por u habita me sa siguri flet per njerez te panjohur!
hahhaha e kam aftesi te vecant qe te panjohurit ti njoh me aq pak sa me japin hhahaha ti jem 10%nga vetja jote psh,un arrij te njoh te 80% kuptove
Dama
Dama
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 492
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 26/08/2014
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Marino prej Tue Sep 02, 2014 1:57 pm

ora per dreke
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Dama prej Tue Sep 02, 2014 2:00 pm

qe me vjen marinoja si marinar i vertet hahaha
Dama
Dama
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 492
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 26/08/2014
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Marino prej Tue Sep 02, 2014 2:01 pm

Dama shkruajti:qe me vjen marinoja si marinar i vertet hahaha
he ke inat ti si marinar deda jam hahahah
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Dama prej Tue Sep 02, 2014 2:04 pm

hahhahaha nuk e njoh deden un
Dama
Dama
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 492
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 26/08/2014
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Marino prej Tue Sep 02, 2014 2:05 pm

Dama shkruajti:hahhahaha nuk e njoh deden un
deda qe ngriu ne shtylle moj gaga gaga gaga gaga
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Dama prej Tue Sep 02, 2014 2:08 pm

pse marinar quhet ai,marinari un e di punon ne det me anije,jo elektricist hahhaha
Dama
Dama
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 492
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 26/08/2014
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Marino prej Tue Sep 02, 2014 2:10 pm

Dama shkruajti:pse marinar quhet ai,marinari un e di punon ne det me anije,jo elektricist hahhaha
ti e ke fajin druqe se me hutove gaga gaga gaga
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Dama prej Tue Sep 02, 2014 2:13 pm

hahahahahhaahahhaahhaahah cbera un e shkreta hahhahahahah
Dama
Dama
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 492
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 26/08/2014
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Marino prej Tue Sep 02, 2014 2:13 pm

dama ma beri me sy gaga gaga gaga
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Dama prej Tue Sep 02, 2014 2:16 pm

e ke keqkuptu,me me shkrepen vet syt ashtu,ti i paske marr shkelje syri hahahahha
Dama
Dama
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 492
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 26/08/2014
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Marino prej Tue Sep 02, 2014 2:18 pm

me merrr uria
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga lemshja prej Tue Sep 02, 2014 5:16 pm

dhe marino ha buke :)
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga JK prej Tue Sep 02, 2014 5:50 pm

merzitemi kot se koti
JK
JK
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2126
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/07/2013
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ylli prej Wed Sep 03, 2014 7:35 am

...dhe ndjej dhembje...
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga JK prej Wed Sep 03, 2014 12:38 pm

dhe cdo gje shkon drejt fundit
JK
JK
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2126
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/07/2013
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ylli prej Wed Sep 03, 2014 4:27 pm

...dhe ndahemi nga ata qe i kemi per zemer! QAJ merzit merzit
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga JK prej Wed Sep 03, 2014 5:43 pm

jeta te con drejt vdekjes
JK
JK
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2126
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/07/2013
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Marino prej Thu Sep 04, 2014 11:04 am

hyjm nga pak ktu
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 14 e 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi