Vjen nje moment dhe..!..

Faqja 2 e 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite prej Wed Feb 13, 2013 12:54 pm

vjen nje moment.ku vari lesht..

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Vizitor prej Sun Feb 17, 2013 8:56 am

e me shum e urrej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite prej Tue Mar 12, 2013 6:57 pm

vjen nje moment edhe nuk te plas aspak per te

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Goc Tirone prej Tue Mar 12, 2013 8:14 pm

SHKODRA-CHANNEL shkruajti:vjen nje moment edhe nuk te plas aspak per te

vjen nje moment e puth shkodren (KISSS) (KISSS) (KISSS) (KISSS) xhan xhan xhan xhan xhan

_____________________
Non vi č alcun modo per raggiungere la felicitą se non condividere la strada con te!
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite prej Tue Mar 12, 2013 8:18 pm

Goc Tirone shkruajti:
SHKODRA-CHANNEL shkruajti:vjen nje moment edhe nuk te plas aspak per te

vjen nje moment e puth shkodren


vjen nje momente te hahahaahahhaahah

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Goc Tirone prej Tue Mar 12, 2013 8:21 pm

SHKODRA-CHANNEL shkruajti:
Goc Tirone shkruajti:
SHKODRA-CHANNEL shkruajti:vjen nje moment edhe nuk te plas aspak per te

vjen nje moment e puth shkodren


vjen nje momente te hahahaahahhaahah

myllim dyret se sa shqetesojne gaga gaga gaga gaga gaga Hearts And Kisses Hearts And Kisses

_____________________
Non vi č alcun modo per raggiungere la felicitą se non condividere la strada con te!
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite prej Tue Mar 12, 2013 8:23 pm

Goc Tirone shkruajti:
SHKODRA-CHANNEL shkruajti:
Goc Tirone shkruajti:
SHKODRA-CHANNEL shkruajti:vjen nje moment edhe nuk te plas aspak per te

vjen nje moment e puth shkodren


vjen nje momente te hahahaahahhaahah

myllim dyret se sa shqetesojne


po i kam mbyll ska nejri ce i hap .....kur te ngrihmei ne e bejem 1 ore per ti hapur kaq mire i kam mbyllur hahahah

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga CLICHE' prej Tue Mar 12, 2013 11:09 pm

Vjen nje moment dhe s'te mbajne kembet me, duhet te pushosh me domosdo

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite prej Wed Mar 13, 2013 6:37 pm

vjen nje moment qe ke nejvoj me hanger

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga CLICHE' prej Wed Mar 13, 2013 7:13 pm

Dhe duhet me ju dhan drejtim njerezve apo gjanave

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite prej Wed Mar 13, 2013 7:14 pm

vjen nje moment edhe del tymi i bardh e zgjedhet papa...

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga CLICHE' prej Thu Mar 21, 2013 11:39 pm

Vjen nje moment dhe Njeriu kthehet ne viktime I nje ambjenti qe nuk do t'ja dije fare per shpirtin e tij!!

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite prej Fri Mar 22, 2013 5:56 pm

vjen nje moment e ulesh pushon...

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Morena prej Mon Apr 01, 2013 5:52 pm

Qe familja eshte gjeja me e shtrenjte qe ke !

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Marino prej Mon Apr 01, 2013 6:27 pm

Mendja ime kujton dicka nga e kaluara
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga XHEMI prej Mon Apr 01, 2013 7:00 pm

stop se nuk mundem me
XHEMI
XHEMI
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 30/08/1986
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4278
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Hobi Hobi : KERCIM
Humor Humor : SA TE DUASH
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 17/07/2011
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite prej Mon Apr 01, 2013 8:25 pm

vjen nje moment ku nuk din ma ca bahet ..

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Marino prej Mon Apr 01, 2013 11:44 pm

te vjen gjumi si me buton
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Neirem prej Tue Apr 02, 2013 12:47 am

Nisem nga 0 22
Neirem
Neirem
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 184
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 26/12/2012
Falenderimet Falenderimet : 1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Marino prej Tue Apr 02, 2013 12:50 am

sna zen gjumi fare
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Neirem prej Tue Apr 02, 2013 12:54 am

Dhe me therret gjumi
Neirem
Neirem
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 184
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 26/12/2012
Falenderimet Falenderimet : 1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Marino prej Tue Apr 02, 2013 12:54 am

dhe cdo gje ok
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite prej Tue Apr 02, 2013 1:44 pm

vjen nej momet edhe zgjohesh nga gjumi

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Tironcja_omel prej Tue Apr 02, 2013 1:47 pm

Dhe rikthehesh ne kujtime !
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite prej Tue Apr 02, 2013 1:48 pm

vjen nje momemt e gjum perseri

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi