Vjen nje moment dhe..!..

Faqja 5 e 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga NothingElseMatters prej Fri Apr 05, 2013 10:27 pm

Majmuni ka nevoje per dashuri dhe perqafime................. :( :(

NothingElseMatters
Super-Anetare
Super-Anetare

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2546
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 03/04/2013
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite prej Fri Apr 05, 2013 10:28 pm

hajde moj se te jap un eperqafime...dashurin me shtrydh pak se del edhe ajo hahahahahahah

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga NothingElseMatters prej Fri Apr 05, 2013 10:29 pm

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha si gjithmone i gatshem turp

Faleminderit Shkodraa qws

NothingElseMatters
Super-Anetare
Super-Anetare

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2546
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 03/04/2013
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite prej Fri Apr 05, 2013 10:31 pm

ahhahahahah normal sa bukur ce puth......edhe me paske vesh si partizan hahaahahhahaahahha

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga NothingElseMatters prej Fri Apr 05, 2013 10:32 pm

Hahahahahahahaha... partizan i bukur (-) (-) (-)

NothingElseMatters
Super-Anetare
Super-Anetare

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2546
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 03/04/2013
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite prej Fri Apr 05, 2013 10:32 pm

poooooooooo hahahahahhahah he se me bane me turp hahahahaahh

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga CLICHE' prej Fri Apr 05, 2013 10:33 pm

Vjen nje moment dhe me duhet nje e forte se me plasi truri cocktail

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite prej Fri Apr 05, 2013 10:35 pm

vjen nej moemt e te tham pij babush....

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga CLICHE' prej Fri Apr 05, 2013 10:37 pm

Vjen nje moment edhe du at kangen, shiki shuku java gaga

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite prej Fri Apr 05, 2013 10:39 pm

po moj shikus shukuja e naim frashera skerbega e ca te dush ti hahahaahahahah

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga CLICHE' prej Fri Apr 05, 2013 10:40 pm

qesh qesh vrap gru celefonin se u bame hor, vec carcafat tone n'tel gaga gaga

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga xhoni_bravo prej Fri Apr 05, 2013 10:40 pm

tu htem naten e mire gezuar
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Marino prej Fri Apr 05, 2013 10:41 pm

vemi nga vemi ktu e kemi koken
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite prej Fri Apr 05, 2013 10:41 pm

CLICHE' shkruajti: vrap gru celefonin se u bame hor, vec carcafat tone n'tel
hahhahaha nuk ja ban hic....naten xhon......

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga CLICHE' prej Fri Apr 05, 2013 10:42 pm

Vjen nje moment dhe me ne fund e nxorre dhe ti koken :)

Naten Xhono (6)

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Morena prej Mon Sep 02, 2013 8:53 am

Dhe iki hi 

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga XHEMI prej Mon Sep 02, 2013 10:17 am

e thua bolll
XHEMI
XHEMI
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 30/08/1986
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4278
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Hobi Hobi : KERCIM
Humor Humor : SA TE DUASH
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 17/07/2011
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga lemshja prej Thu Sep 05, 2013 1:34 pm

dhe ndihesh mire pas nje nate me endrra te frikshme
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga TIRONCI prej Thu Sep 05, 2013 6:44 pm

gjithcka ,filloj e merr rrugen e vet te mbare
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga CLICHE' prej Thu Sep 05, 2013 6:50 pm

Me ne fund zura vend :)

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga TIRONCI prej Thu Sep 05, 2013 7:38 pm

po ike une pra se spaska me vend turp 
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga CLICHE' prej Thu Sep 05, 2013 7:39 pm

Ti ke vendin tend ri s'ta ze njeri :) gezuar 

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga TIRONCI prej Thu Sep 05, 2013 7:40 pm

kam vend po skam amore :) 
do hysh shkes per muve :) 
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga CLICHE' prej Thu Sep 05, 2013 7:41 pm

Hahahahhaa ka ik koha shkesave, tani ka ardh koha gjithkush per vete e Zoti per t'gjithe, kshuqe jepi vetes sa je ne kohe :) :) gezuar gezuar 

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga TIRONCI prej Thu Sep 05, 2013 7:43 pm

po dal pra ti jap drejtim vetes
se ju ngela ne dere gaga 
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi